نتایج جستجو برای عبارت :

اقدام ایران در قبال آمریکا

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
این
بیمه نامه مناسب ترین راه برای جبران غرامت حوادث پیش بینی نشده برای
کلیه‌ مراجعین‌ به‌ مجموعه‌های‌ ورزشی‌، دست‌اندرکاران و صاحبان‌ این‌
مجموعه‌‌ها می باشد. صاحبان‌ اماکن‌ ورزشی‌ همچون‌ استخرها، سالن‌های‌
ورزشی‌ و بدنسازی‌ ضمن‌ رعایت‌ اصول‌ ایمنی‌ و حفاظتی‌، گاهی‌ با حوادثی‌
که‌ منجر به‌ نقص‌ عضو و فوت‌ و هزینه‌‌های‌ پزشکی‌ مراجعه می‌شود، مواجه‌
می‌گردند.از این جهت تهیه بیمه‌نامه مسئولیت‌ مدنی‌ مجموعه
این
این
بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان
بیمه مسئولیت
کارفرما در قبال کارکنان، خسارت های جانی و صدمات جسمی وارده به کارکنان و
کارگران (تمامی کارکنان شاغل در محدوده کارگاه، اعم از کارگران ایرانی و
غیر ایرانی) در محیط کار و در حین انجام کار را که کارفرما مسئول آن شناخته
می شود را تحت پوشش قرار می دهد. منظور از جبران خسارت جانی، شامل پرداخت
هزینه های پزشکی و غرامت نقص عضو یا فوت کارکنان می‌باشد. بیمه نامه
مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارک
برنامه جامع اقدام مشترک، موسوم به برجام، توافق نامه ای است میان ایران و گروه ۵+۱ همراه نماینده عالی اتحادیه اروپا که در طی آن، کلیه تحریم های مربوط به صنعت هسته ایران و صنعت هواپیمایی ایران، در قبال گام هایی از سوی ایران که اعتمادساز خوانده میشود، لغو شود، منعقد گشته است.
جهت دانلود فایل متن برجام با حجم بسیار کم، روی لینک زیر، کلیک کنید.
 دریافتحجم: 725 کیلوبایت
و سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند
 و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.
سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.
خبرنگار باید بداند و می‏داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است.
 مسؤول در قبا
فقط در قبال گفته هایش مسئول نیست بلکه
در قبال سکوت هایش هم
مسئول است
#عزیز_نسین
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
برای شاخ شدن در اینستاگرام نیاز نیست هنر خاصی داشته باشی، همینکه با بقیه مردم فرق کنی کفایت میکنه، مثلا سحر تبر یکی از شاخ هاست که به خاطر قیافه ای که واسه خودش ساخته شاخ شده.این مطلب نوشته شاخ ها با اهداف خاصی اقدام به این کار میکنن تا در نهایت به پول برسند ... 
بعضی شاخ های مجازی اونقدر مشهور میشن که میتونن روی جامعه تاثیر بزارن، باید بدونید که با هر لایک و کامنت شاخ ها را مشهورتر میکنید. ما در قبال آنچه میکنیم مسئولیم!
موتروانان هدف همچون کار شان را بیدارنمودن مسئولین ادارات ذیربط خواندند. ناظر یک تن از بانیان این حرکت مدنی هدف اقدام چنین کار شان را گفت که "با این اقدام نشان می دهیم که مسئولین دایکندی چقدردر قبال مسئولیت شان بی تفاوت اند ".
ادامه مطلب
با این بیمه‌نامه خسارات جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث ناشی از نگهداری و یا مالکیت انواع تابلو، در صورت احراز مسئولیت بیمه‌گذار جبران خواهد شد. پوشش بیمه‌ای در این نوع بیمه‌نامه پس از نصب بوده و خسارات وارده به خود تابلوها نیز استثنا می‌باشد.
جهت استعلام قیمت می‌توانید با ما تماس بگیرید:
01334563661
برنامه جامع اقدام مشترک، موسوم به برجام، توافق نامه ای است میان ایران و گروه ۵+۱ همراه نماینده عالی اتحادیه اروپا که در طی آن، کلیه تحریم های مربوط به صنعت هسته ایران و صنعت هواپیمایی ایران، در قبال گام هایی از سوی ایران که اعتمادساز خوانده میشود، لغو شود، منعقد گشته است.
جهت دانلود فایل متن برجام با حجم بسیار کم، روی لینک زیر، کلیک کنید.
 دریافتحجم: 725 کیلوبایت
تهیه الحاقیه افزایش دیه سال 99 برای بیمه های مسئولیت مدنی الزامیست.
در آخرین روزهای اسفند سال 1398 مبلغ دیه ماه های عادی ، دیه ماه های حرام و همچنین جدول دیه اعضای بدن برای سال 1399 توسط قوه قضاییه مشخص و اعلام گردید.
بر اساس اعلام سخنگوی قوه قضاییه دیه ماه های عادی در سال 99 مبلغ 330 میلیون تومان و دیه ماه های حرام 440 میلیون تومان تعیین شده و از اول فروردین 1399 لازم الجرا است.
این سوال پیش می‌آید که آیا با افزایش مبلغ دیه سال ۱۳۹۹ نسبت به سال 1398، باید ب

در ادامه تصمیم داریم به قیمت گوسفنده زند ۹۸ بپردازیم و نرخ برخی از استان ها را در اختیارتان قرار دهیم. اگر شما هم قصد خرید گوسفند با قیمت روز را دارید و دوست دارید با یک قیمت استثنایی خرید خود را انجام داده و از دام افراد سودجو خلاص شوید با ما همراه باشید و در صورت نیاز به دام می توانید سفارش خود را بخواهید.
همانطور که می دانید امروزه با توجه به فراز و نشیب هایی که بر روی قیمت تمامی دام ها صورت می پذیرد و سیر نزولی و صعودی را در پیش دارد، حد ام
ترمه , نوعی پارچه گران‌بهای بافته‌شده از الیاف بسیار لطیف است که از صنعت های دستی نساجی نفیس کشور‌ایران است . نقش‌های منحنی نظیر بته جقه و گل‌های شاه‌عباسی در رنگ‌های مختلف در ترمه به کار میرود .ترمه با طرح‌های مضاعف متنوعی در نقاط متفاوت جمهوری اسلامی ایران بافته می‌گردد و ترمه یزد به زیبایی زیاد دارای شهرت است . برای ترمه‌بافی از ابریشم و پشم مرغوب با الیاف بلند به کار گیری می‌نمایند . نخ‌ها با رنگ‌های گیاهی و مواد تصنعی ارگانیک , و
یکبار برای طلاق توافقی اقدام کردم مهریه ام را بخشیدم و حق طلاق را به وکیل داده بودم ولی در جلسه ی دوم مشاوره برای حفظ آبرو در محل کارم برگشتم همسرم معتاد است میخواهم دوباره برای طلاق اقدام کنم می توانم روی پرونده قبل اقدام کنم؟ چگونه خواهش میکنم کمکم کنین؟
اول دبیرستان، توی گروه تئاتر عروسکی مدرسه بودم. یادمه کفش دوزک عروسک من بود. چهار تا انگشت و شست دهان و دست دیگه بدن کفش دوزک. 
ما هیچ کدوم عروسک گردان نبودیم. یه روزایی دستمون درد می کرفت ‌به محض اینکه دستمونو میاوردیم پایین خانم میم ، مربی تئاترمون، می کفت دستتونو نیارین پایین. اگر بیارین پایین هیچ وقت نمی تونین عروسک گردانی کنین . ولی اگر ادامه بدین و با درد کنار بیاین اونوقته که بهتر میشین.
اینا شاید جملات ساده ای باشن ولی برای منی که این

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
چیزی طول نمی کشد تا متوجه شوی همه چیز درباره ی قرارداد هاست،آن هم از نوع خیالی و انتزاعی اش.از تو دعوت میکنند به حرف زدن و خود را در قبال حرف های هیچگاه ناگفته ی تو مشتاق و صبور نشان میدهند و خود را در قالب شنونده ای که با بقیه ی شنوندگانی که تا بحال دیده ای فرق دارد جا میزنند و بسته به حوصله یا هدف مورد نظرشان پیوسته این نقش را بازی میکنند تا به چیزی که خواهان آن هستند برسند یا دست کم با ناامید شدن از تو قید همه چیز را بزنند. درواقع شنیده میشوی ت
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
آب بندی دیوار حائل
بنا دربان یا این که دیوار حایل (به انگلیسی Retaining wall) دیواری میباشد که بتواند به طور یک بنأ نگه دارای و توکل گهگاه برای پایداری بنأ دیگر، یا این که پرهیز از ریزش، و مهار خاک‌های تپه‌ها یا این که دیگر عارضه ها طبیعی مشرف به جاده‌ها یا این که ساحلی در حدود دریاها و دامنه‌های غیرطبیعی و به‌طور کلی هر جا که احتیاج به محل تکیه دادن جانبی باشد مصرف شود. وجود خاک محدود میان دو طول متفاوت و نیز در جاهایی که دیده‌انداز نیاز شدیدی
باسمه تعالىالف: مسئولیت در قبال شهدا و آسیب دیدگان داریمملت مسئول سرنوشت کشور است و در همه ى انتخابات باید در صحنه باشدب: با علما و روحانیون با تقوا و متعهد به جمهورى اسلامى دشورت کنیمج: به افراد متعهد و مطلع و متوسط و غیر منحرف رأى دهیم.
‌اینکه می‌گویند سرقفلی این ملک به فروش می‌رسد و یا این ملک به اجاره داده می‌شود چه فرقی با هم دارند؟
 پاسخ : فرق بین سرقفلی با اجاره
 +سرقفلی وجهی است که مالک محل تجاری در آغاز اجاره علاوه بر اجور از مستاجر می‌گیرد تا محل را به او اجاره دهد یا مستاجر که حق انتقال به غیر دارد و به موجر سرقفلی پرداخته در قبال انتفاع منافع به مستاجر دست دوم از او دریافت می‌کند و یا مستاجری که به موجب شروط ضن عقد امتیازاتی دارد که مانع از تخلیه عین مستاجره به و
اینستاگرام فعلا فیلتر نمی شود
دبیر شورای عالی فضای مجازی می‌گوید رفتار اخیر اینستاگرام محکوم است ولی فعلاً محدودسازی در دستور نیست.

به تازگی اینستاگرام صفحات فرماندهان سپاه پاسداران را با استناد به
سیاست ایالات متحده مبنی بر قرار دادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی
مسدود کرده است؛ ابوالحسن فیروزآبادی - دبیر شورای عالی فضای مجازی -
درباره رفتار اخیر اینستاگرام اظهار کرد: شورای عالی فضای مجازی در بیانیه
خود در قبال این رفتار اشاره‌ای
تروریستی اعلام شدن سپاه و عدم واکنش کشورهای اروپایی، رونمایی از کانال بی اثر اینستکس، موضع گیری آلمان درباره برنامه موشکی و سیاست منطقه‌ای ایران، توئیت‌های جنجالی سفیر فرانسه در آمریکا و صحبت های گاه و بیگاه مقامات کاخ الیزه بیانگر استراتژی واقعی اروپا در قبال برجام و ایران است. بعد از گذشت حدود یک سال از خروج آمریکا از برجام، مذاکرات مداوم و راه اندازی کانال اینستکس می‌توان قضاوتی واقع بینانه از تلاش کشورهای اروپایی برای حفظ توافق هس
بزرگترین مسئولیت ما در زندگی چیست؟  

یکی از مهمترین مۆلفه های سبک زندگی اسلامی موضوع مسئولیت پذیری در زندگی است. در واقع این مۆلفه است که به زندگی انسان رنگ و بوی الهی و دینی می‎دهد.مسئولیت در قبال خود ، مسئولیت هر اتفاقی را به گردن بگیریدچرا که انسانی که خود را تابع و پیرو هیچ قانون و مذهبی قرار نمی‎دهد و زیربار هیچ مسئولتی نمی رود، نمی‎تواند روح زندگی دینی را درک نماید.از این رو در سبک زندگی اسلامی مسئولیت‎های مشخص انسان بیان شده است. م
توضیحات فایل
دانلود اخلاق حرفه ای فرامرز قراملکی pdf
دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل بخشی از کتاب اخلاق حرفه ای نویسنده: احد فرامرز قراملکی سال انتشار ۱۳۹۷ درس اخلاق حرفه‌ای در تعلیم و تربیت با کد درس ۱۲۱۱۶۴۰ رشته علوم تربیتی می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است که پس از پرداخت انلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
درباره کتاب اخلاق حرفه ای فرامرز قراملکی :
اخلاق حرفه ای عنوان کتابی است از اح
در جوامع انسانی افراد در مقابل همدیگه حقوق و تکالیفی دارن که ملزم به رعایت اون ها هستن و عدم رعایتشون مجازات های دنیوی و معنوی به دنبال داره.همیشه و همه جا صحبت از حق والدین بر فرزندان بوده، حالا خواستم کمی از حق فرزندان بر والدین از جنبه دینی نگاه کنم.حقوق فرزند طبق رساله ی امام سجاد علیه السلام به چهار دسته تقسیم میشه:
باید بدانی که فرزند تو، جزئی از وجود تو است و خوبی و بدی او در این جهان به تو منسوب می‌شود.
باید بدانی که تو مسؤولی فرزندت را
شوهرم معتاد است وداشتم جدا میشدم که تو جلسه های مشاوره که بودیم تو محل کارم مزاحمت ایجاد میکرد از ترس آبرو سازش کردم وبرگشتم ولی نمیشه میخوام طلاق بگیرم  می توانم روی پرونده قبل اقدام کنم؟ چگونه خواهش میکنم کمکم کنین؟

خیر .اگر وکالت در طلاق از همسرتان دارید می توانید دوباره اقدام نمایید ووکیل بگیرید

منبع: سایت وکالت دادراه
• نماز جمعه ترکیبی از بیان حقایق معنوی و اسلامی، حضور غیر دستوری مردم در این صحنه و مرتبط با حکومت اسلامی است. • بر خلاف تصور برخی افراد، حکومت فقط وظیفه‌ی تأمین رفاه و آزادی و استقلال سیاسی مردم را ندارد، بلکه حکومت در قبال دین و اعتقادات مردم نیز وظیفه دارد.• این شبکه‌ی مهم، در عین حالی که مردمی، اسلامی، حکومتی و سیاسی است، اما داخل در جناح‌بندی‌های گوناگون مردم و جناح‌های سیاسی نیست.•  نماز جمعه نسبت به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلا
بعضی از بانوان در ابتدای زندگی حق طلاق را میگیرند حالا برای آنها این سوال پیش میاید که با داشتن این حق باید چگونه برای طلاق اقدام کند گروه وکلای هوداد به شکل کامل شما را راهنمایی میکند وشرایط را برای شما آورده است
اگر حق طلاق با زن باشد مهریه تعلق می گیرد؟
توضیح داده شد  که همه چیز وابسته به متن وکالت است بدین معنی که آیا شوهر در ضمن وکالت، وکالت در قبول بذل کل مهریه را داده یا مقداری از آن. برای روشن شدن موضوع به این دو مثال  که قسمتی از دو وکا
دبیر شورای عالی فضای مجازی در خصوص رفتار اخیر اینستاگرام در قبال برخی مقامات ایرانی تاکید کرده که این رفتار محکوم است اما فعلا محدودسازی اینستاگرام در دستور کار نیست.
«ابوالحسن فیروزآبادی» با اشاره به بیانیه شورای عالی فضای مجازی در قبال این رفتار اینستاگرام به مردم توصیه کرده که نباید کارهای جدی خود را در
ادامه مطلب
دهک / dehak
پایگاه برخط حاضر،میزبان یکی از زیر سرویس های تخصصی  پایگاه تحلیلی خبری شعار سال (shoaresal.ir ) بوده و بشکل فیدخوان، اقدام به انتشار اخبار انعکاس یافته در آن پایگاه تحلیلی و خبری می کند.
در آینده ای نزدیک، زیرسرویس های تخصصی سایر سایت ها و پایگاه های خبری و همچنین خبرگزاری های منتخب، به این مجموعه اضافه خواهد شد. شایان ذکر است که پایگاه  بر خط حاضر،هیچگونه دخالتی در محتوی اخبار بازنشر شده نداشته(بغیر از اخبار اختصاصی موردی و تغییرات جزیی
می شین / mishin
پایگاه برخط حاضر،میزبان یکی از زیر سرویس های تخصصی  پایگاه تحلیلی خبری شعار سال (shoaresal.ir ) بوده و بشکل فیدخوان، اقدام به انتشار اخبار انعکاس یافته در آن پایگاه تحلیلی و خبری می کند. در آینده ای نزدیک، زیرسرویس های تخصصی سایر سایت ها و پایگاه های خبری و همچنین خبرگزاری های منتخب، به این مجموعه اضافه خواهد شد.
شایان ذکر است که پایگاه  بر خط حاضر،هیچگونه دخالتی در محتوی اخبار بازنشر شده نداشته (بغیر از اخبار اختصاصی موردی و تغییرات
شوان / showan
پایگاه برخط حاضر،میزبان یکی از زیر سرویس های تخصصی  پایگاه تحلیلی خبری شعار سال (shoaresal.ir ) بوده و بشکل فیدخوان، اقدام به انتشار اخبار انعکاس یافته در آن پایگاه تحلیلی و خبری می کند. در آینده ای نزدیک، زیرسرویس های تخصصی سایر سایت ها و پایگاه های خبری و همچنین خبرگزاری های منتخب، به این مجموعه اضافه خواهد شد.
شایان ذکر است که پایگاه  بر خط حاضر،هیچگونه دخالتی در محتوی اخبار بازنشر شده نداشته (بغیر از اخبار اختصاصی موردی و تغییرات جز
‏دختر پادشاه یونان عاشق شاپور ساسانی شد و پیشنهاد ازدواج داد ، شاپور در قبال این پیشنهاد خواستار باز کردن دروازه‌های شهر برای سربازان ساسانی کرد . شاهدخت موافقت کرد و به پدرش خیانت کرد ؛شاپور پس از تصرف شهر دخترک را گردن زد و گفت : کسی که به پدرش خیانت کرد چگونه به من رحم کند ؟!!
+تا تو باشی دیگه با پسرای خاورمیانه نپری
بوسیله گزارش ایسنا به نقل از دویچه وله، پیوند اکثریت نمایندگان جمهوری خواه در کنگره آمریکابا نمایندگان دموکرات درباره سیاست عقب نشینی از شمال سوریه حکایت از انتقادهای وسیع ای دارد که سیاست خاورمیانه ای ترامپ تند مزاج است. خبرگزاری آلمان با ترویج گزارشی از واشنگتن وقوف مربوط به رای گیری اطراف قطعنامه ای فراحزبی درباره سیاست دولت ترامپ تو قبال سوریه را رسانه ای کرده است. در این قطعنامه فراحزبی، دادرسی خروج نیروهای ارتشی آمریکا از شمال س
من وهمسرم هردو موافق هستیم که توافقی طلاق بگیریم ولی در مورد هیچ چیز فعلا توافق نکرده ایم 
میخواستم بدونم اگه توافقی اقدام کنم بعد از جلسات مشاوره میتونم اقدام کنم در مورد حق و حقوقم؟ در روز دادگاه یا توافقی یعنی زن هیچ ادعایی دیگه نمیتونه داشته باشه
زجمله مهم‌ترین لوازم خانگی منزل، تلویزیون و یخچال فریزر است. درواقع اگر بخواهیم در مورد مهم‌ترین نیازهایمان هم صحبت کنیم، غذاخوردن و تفریح ما به این دو وسیله پیوند خورده است.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
ادامه مطلب
نماز و نیایشقرآن خواندنمحبت کردنسپاسگزاری در قبال محبت دیگرانخویشاوند نوازی (صله ارحام)پیاده روى سبک در فضای پاک از هوای آلوده مادی و معنویگشاده دستی (سعه صدر)استغفارفرو خوردن خشم (کظم غیظ )دوری از افکار منفی، اماکن منفی، افراد منفی ... (دیو چو بیرون رود فرشته درآید)
خیلی مواقع شده برای اینکه یک آخر هفته‌ی مفرح داشته باشیم، سری به سایت تخفیفان می‌زنیم، پیشنهادهای مختلف رو بررسی می‌کنیم و نهایتا با دوستان یا خانواده، آخر هفته را به خوشی سپری می‌کنیم.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
ادامه مطلب
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
اگر می‌خواهید برای کار به کشوری دیگر مهاجرت کنید یا حتی اگر هدف نهایی‌تان کسب اقامت دائم در کشور مقصد است، برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانید از کارشناسان گروه حقوقی مهاجرت پلاس کمک بگیرید.
ادامه مطلب

کارفرمایان محترم مطلع باشید :
در بیمه نامه های مسئولیت کارفرما در قبال کارگران ، حتما باید تعداد بیمه شدگان ذکر شده در بیمه نامه با تعداد شاغلین واقعی در محیط کار برابر باشد.
به طور مثال اگر شما 100 نیروی کار دارید باید تعداد 100 نفر نیروی کار در بیمه نامه مسئولیت شما قید شود و حق واقعی بیمه نامه را پرداخت کنید.
اما اگر شما به هر دلیل ، تعداد بیمه شدگان را به طور مثال 50 نفر در بیمه نامه ذکر کنید ، حق بیمه به همان نسبت کمتر می شود.
در صورتی که یک ک
دیشب فهمیدم اون چیزی که به من آرامش میده نرفتن و اقدام نکردن ها نیست!
یعنی از اینکه از چالش ها انصراف بدم و تلاش نکنم به آرامش نمی رسم.
از اینکه چالش هاو ریسک ها رو بپذیرم و اقدام کنم و تلاش کنم، به آرامش میرسم. بعدش مستقل از نتیجه از خودم متشکرم:))) و آرامش دارم:)
ضمن تشکر از همراهی شما معرفی کالاهای غیر مرتبط با صنعت کیف و کفش و ارسال لینک ممنوع می با شد در صورت ارسال از گروه حذف می شوید. *ادمین های گروه هیچ مسولیتی در قبال آگهی ها و معاملات انجام شده ندارند *بحث های سیاسی و غیرمرتبط ممنوع است.
جهت اخذ ویزای سنگاپور میتوانید از طریق آژانس ها و دفاتر گردشگری بصورت الکترونیکی اقدام نمایید.مدت زمان اخذ ویزا از زمان اقدام ۳ الی ۵ روز کاری می باشد .مدارک مورد نیاز: *تصویر پاسپورت امضا شده*تکمیل فرم مربوط به ویزا*تصویر عکس رنگی ۳*۴ پشت زمینه سفید*پرداخت هزینه*ووچر هتل *بلیط
آب بندی دیوار حائل
بنا پاسبان یا این که دیوار حائل
بنا دربان یا این که دیوار حایل دیواری میباشد که بتواند بصورت یک بنأ نگه دارای و توکل گهگاه برای پایداری بنأ دیگر، یا این که دوری از ریزش، و مهار خاک‌های تپه‌ها یا این که دیگر عارضه ها طبیعی مشرف به جاده‌ها یا این که ساحلی در حدود دریاها و دامنه‌های غیرطبیعی و در مجموع هر جا که احتیاج به توکل‌گاهجانبی باشد استعمال شود. وجود خاک محدود در بین دو طول متفاوت و نیز در جاهایی که منظره نیاز شدید
آدم ها می آیند و می روند و غوغا به پا می کنند . گاهی آنقدر غرق نداشته های خود می شوند که تمام حق تو را به جای حق خودشان طلب می کنند و گاهی آنقدر دارا می شوند که بذل و بخشش های بی مورد می کنند به حدی که دیگران بخشش را وظیفه ای می دانند که در قبال آنها به روی شانه ات مانده. هم مورد اول به دوش انسان سنگینی می کند و مورد دوم 

ادامه مطلب
در صورتی که برای سفر خود عجله دارید مراقب باشید که گرفتار افراد سود جو نشوید. مسافران عزیز باید توجه داشته باشید که هیچگونه ارتباط خارج از سیستم خود سفارت ها وجود نداشته و هر مجموعه ای به شما اعلام کند که به دلیل ارتباط خاص با سفارت می تواند برای ویزای فوری شینگن شما اقدام کند باور نکنید.
البته این به این معنا نیست که به هیچ وجه نمیتوان برای ویزای شینگن فوری اقدام کرد زیرا در برخی موارد به علت خلوتی سفارت ها می توان به صورت فوری اقدام کرد.برای
در دیدار رئیس جمهور و هیئت دولت: ما با دولت هند روابط خوبی داریم اما انتظار و توقع از دولت هند این است که سیاستی منصفانه در قبال مردم نجیب کشمیر در پیش بگیرد و به مردم مسلمان این منطقه زور گفته نشود/ وضعیت کنونی منطقه کشمیر و اختلافات هند و پاکستان در این زمینه نتیجه اقدامات انگلیس خبیث به هنگام خروج از شبه قاره هند است. انگلیسی ها برای استمرار درگیری در کشمیر، تعمدا این زخم را در این منطقه برجای گذاشتند.

در دنیای امروز ما, یکی از دغدغه ها اینه که "نکنه شخص مسئولی که بهش رجوع میکنیم قابل اطمینان نباشه؟"
البته این ترس تنها محدود به کسایی که دارای شغل و مسئولیت هستند نمیشه
همین الان که این مطلب رو مینویسم , خواننده که شما باشی, چطور باید از شخص نویسنده اطمینان حاصل کنه؟
بنابراین شخصی که که مطلبی رو ارائه میکنه,  مسئول هست

خوشبختانه قوانین اخلاقی در هر حرفه و شغلی , تعریف شده است و یک چیزِ مجهول نیست
اما مهم تر از وجود داشتن "اخلاق حرفه ای" , پایب
نسل های آینده بشر مدیون اونهایی هستند که در قبال جامعه و تمدن بشری احساس مسئولیت می کنند. (این جمله رو من زیر یکی از کامنت‌های پست قبلی نوشتم) بقیه کامنت های دوستان هم انصافا مطالب خوبی داشت. پیشنهاد می کنم یه مرور بکنید. همچنین پیشنهاد می‌کنم نظرات مخالف یا موافق خود با کامنت ف.الف و جواب من به او را بنویسید تا تضارب آرایی صورت بدهیم.
: اینکه آقای سیدحسن نصرالله می گوید من انشاءالله در مسجدالاقصی نماز می خوانم، برای ما یک امید کاملاً عملی و قابل تحقق است. اگر همه ما به وظایف خود عمل کنیم، وعده الهی قطعاً محقق خواهد شد.+ صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی حماس: هرگونه اقدام خصمانه در مورد ایران در واقع اقدام خصمانه بر ضد فلسطین و جریان مقاومت است و ما خود را در خط مقدم حمایت از ایران میدانیم.
استخدام آبدارچی در یک شرکت معتبر محدوده کرج و گرمدره آدرس: محدوده کرج و گرمدره تلفن: 32309819  
نکته : این صرفا یک نمایش آگهی است و هیچ گونه مسئولیتی در قبال این آگهی با ما نمی باشد . ما صرفا اطلاعا رسانی کرده ایم
تاریخ آگهی 5 بهمن 98
درب ضد سرقت از کشور ایتالیا آغاز شده و پس از 5 سال تولید به کشور ترکیه منتقل شده است. در کشور ترکیه ابتدا کارگاه های کنتور و دامپر سازی اقدام به تولید درب ضد سرقت نموده اند و درب های ضد سرقت تک قفل تولید می کردند و پس از آن شرکت کاله اقدام به تولید قفل های درب ضد سرقت ترک نمود. این شرکتها درب هایی با دو قفل جدید ضد سرقت کاله تولید نموده اند با پیشرفت این صنعت در کشور ترکیه کم کم شرکتهای تولید رویه درب ضد سرقت ترک نیز بوجود آمدند که این سری از شرکته
بر همگان مسلم است که جامعه عادل جامعه ای است که در آن همه ی افراد از حیث انسان بودنشان از فرصت های یکسان برخوردار باشند.به طور خاص،اگر جامعه ای به گونه ای باشند که در آن زنان و مردان ،بتوانند فارغ از جنسیتشان از حقوق،مزیت ها،مقام و وظایف برابر بهره مند باشند،آنگاه می توان گفت که این جامعه در قبال زنان و مردان خود جامعه ای عادل است...
بخشی از کتاب "دختری از تبار ما" (نگاهی به زندگی،آثار و دستاورد های ملکه ی ریاضی جهان)
به گزارش خبرآنلاین، سیدعباس موسوی گفت: به رغم این که بسیاری از کشورهای منطقه با همکاری مسئولان کشورمان برای بازگرداندن اتباع خود اقدام کردند، متاسفانه دولت بحرین با وجود آمادگی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای همکاری، هیچ گونه اقدامی به منظور بازگرداندن اتباع خود به عمل نیاورده است و پیشنهادهای ارائه شده از سوی برخی را نیز نپذیرفته است.
سید عباس موسوی با غیرمسئولانه خواندن رفتار دولت بحرین در قبال شهروندان خود افزود: هم اکنو
حق دوستِ دوست
22- حسادت و عداوت زن و شوهر با بستگان و دوستان همدیگر(به این معنا که همسر حق ندارد هیچکس دیگری را دوست داشته باشد)، حسادت و عداوت خواهران و برادران با همدیگر در قبال محبت والدین، حسادت و عداوت همکاران نسبت به همدیگر در قبال توجه رئیس و حسادت و عداوت یاران نسبت به همدیگر در قبال محبت پیر یا امام، کل بنیاد شرارت و فساد و نابودی نسل بشر است. پس مصادره عاطفه و محبت و استکبار عاطفی، ذات همه مفاسد و مظالم و جنون و جنایات و کفر بشر است. زیر
شب تمام وبلاگ نویسان خوش
امیدوارم امروز ، روز خوبی بوده باشه براتون
ی خواهشی داشتم ازتون اونم اینکه لطفا فردا برای مراسم شهید بزرگوار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تشریف بیارید
شاید اگر امثال حاج قاسم عزیز و مانند ایشان نبودند داعش به ایران هم رسیده بود
شاید خیلی قبل تر از اون امنیت ما از بین رفته بود
شاید ...
لطفا فردا بیایید
این کوچک ترین کاریست که میتوانیم در قبال زحمات ایشان انجام بدهیم
#هرایرانی_یک_سلیمانی
عمل بینی و شرایط آن
معمولا 80% درصد از افرادی که برای عمل بینی اقدام می کنند افرادی هستند که به فکر تغیر ظاهر و زیبایی چهره خود هستند و به دنبال یک بینی مناسب با فرم صورت خود می گردند و در نگاهی کلی تر می توان گفت که 20% افراد دیگر برای مشکلات تنفسی و آسیب های بینی اقدام به این عمل می کنند.
ادامه مطلب
نظریه ادارة حقوقی دادگستری مبنی بر عدم زوال حق سرقفلی در صورت زوال حق کسب و پیشه به دلایل تخلفات مندر در مادة 14 قانون روابط موجر و مستاجرشماره نظریه : 7/98/956شماره پرونده : ح 659-1/92-89تاریخ نظریه : 1398/10/10
استعلام :موضوع: با توجه به سابقه شرعی سرقفلی موجر یک باب مغازه در سال 1359 به صورت سرقفلی به مستأجر واگذار می‌کند بعدا مستأجر که مالکیت سرقفلی را نیز دارد مرتکب تخلف می‌شود. س: 1-آیا مقررات مربوط به فسخ اجاره عین مستأجره در مورد سرقفلی نیز جاری است؟ 2-
روزی پادشاهی ولخرج هنگام عبور 
از سرزمینی با دو دوست جوان 
ملاقات کرد

➖این دو دوست بینوا که تا آن زمان 
با گدایی امرار معاش می‌کردند
همچون دو روی یک سکه جدا نشدنی 
به نظر می‌رسیدند

پادشاه که آن روز سرحال بود 
خواست به آنها عنایتی کند
پس به هر کدام پیشنهاد کرد 
آرزویی کنند

ابتدا خطاب به دوست کوچک‌تر گفت: 
به من بگو چه می‌خواهی 
قول می‌دهم خواسته‌ات را برآورده کنم

اما باید بدانی من در قبال هر لطفی 
که به تو بکنم دو برابر آن را 
به دو
من چندی پیش یه کامنت انتقادی برای یکی از بلاگرا (خانم شاخه سیب ) گذاشته بودم ولی ایشون خیلی منطقی و اخلاقی و دوستانه جواب منو دادن. کم آدم پیدا میشه که در قبال اینجور انتقادها که بوی تخریب هم ازش میاد کنترل زبان خودش رو از دست نده. یکی ایشون یکی هم آقای ن..ا در قبال حرف‌های گاها تند و بی منطق من خیلی خوب برخورد کرده‌اند. راضی ام ازشون  (مرسی که هستید3)

بعضی از رفقا هم هستن که از همراهان همدل و نازنین فیشنگار هستند. اینها اگر ببینند کسی درباره
آقای خامنه ای امسال رو سال رونق تولید نامید که هر شهروند وظیفه ای بسیار کوچکی در قبال این رونق داره؛ اما مسئله دیگری که این وسط برای من باز شده اینه که هر انسانی فقط تو جامعه زندگی نمی کنه و زندگی هر انسانی شامل بخش قابل توجهی به نام زندگی شخصی هم میشه.من امسال سال ۱۳۹۸ سال خودم رو سال اصلاح مینامم (فقط اصلاح خودم) و امیدوار و آرزومندم که تمام بدی هام رو تو این سال از بین ببرم و با قدرت و پشتوانه و توشۀ بیشتری به سوی آینده اگر عمری باشه بروم و به
- سؤال شب اول قبر چی میتونه باشه؟
+ نمیدونم اما یه معلمی داشتیم که میگفت معادله هذلولی را گوش گن خوب یاد بگیر شب اول قبر به دردت میخوره
- مرا به فکر فرو بردی
+ واقعا؟
- جدی
+ حال بگو بدانیم آیا حکایت آن پیامبر که بر مردگان گذر کرد را شنیدستی؟
- خیر خداوند خیرت دهاد بگو چه بودست آن:
+ روزی یعنی شامی پیغامبری بر مردگان گذر کرد دید بر قبر نشسته اند بر آنان بانگ زد که شما را چه شده است گفتند نکیر و منکر در قبال دریافت وجهی ناچیز بسته سؤالات شام اول قبر ر
مهلت تکمیل مدارک طرح ملی مسکن به تعویق افتاد  

متن اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان درباره طرح ملی مسکن به شرح زیر است؛

«به اطلاع می رساند برای حفظ بهداشت و سلامتی متقاضیان محترم زمان مراجعه به شعب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای تکمیل مدارک متعاقباً از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید.»

این معاونت 5 روز پیش در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود: « متقاضیان طرح اقدام ملی که نسبت به نتیجه پالایش ثبت‌ نام خود اعتراض دارند، می‌توانند از تاریخ 98/12/1
کرم پودر مای جور Acneline A02
بهترین مارک پنکیککرم پودر مای جور آکنه لاین، محصولی مطلوب برای پوست های چرب و مستعد آکنه میباشد. این جنس با داشتن سبومین در ترکیبات خویش ترشح چربی پوست را کاهش داده و از تولید جوش دوری می­ نماید. این جنس برای بقیه پوست ها نیز مطلوب میباشد به دلیل آن که بافتی قابل انعطاف و سبک داشته و پوشش دهی آن نیز بالا می ­باشد. همینطور فارغ از تولید احساس سنگینی بر روی پوست به زمان طولانی بر روی پوست فیس شما ما‌نده و پوستی صاف و یک پا
کیفیت خواب شما می تواند بر هر چیزی از سطوح انرژی تا خلق و خو، تفکر شفاف، کنترل بر خود، اندازه دور کمر، شرایط سیستم ایمنی بدن و سلامت کلی تاثیرگذار باشد. با این وجود، افراد بسیاری همچنان به شرایط خواب خود توجه نداشته و به میزان کافی نمی خوابند.
به گزارش گروه سلامت عصر ایران به نقل از "لیو استرانگ"، در شرایطی که عوامل بسیاری وجود دارند که در توانایی به خواب رفتن و خواب باقی ماندن انسان تاثیرگذار هستند، شما می توانید با رعایت برخی موارد به این

سه شنبه های تمیزگروهی از طلاب که در ساحل بابلسر برنامه های فرهنگی اجرا می کنند، سه شنبه ها همراه مردم ساحل را تمیز می کنند. عالیه...
روز طبیعت مراقب طبیعت باشیم.
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○
♻️ طرح به فرزندی پذیرفتنِ یک بزرگراه! ایده‌ای برای پیاده‌سازی در ایران برای کمک به سلامت و نظافت محیط زیست
وقتی ساکنان کلفرنیای شمالی می‌خواهند به مسجد صبا بروند، تابلویی با عنوان «SABA ISLAMIC CENTER» در میانه‌ی بزرگراه شرقی
اقدام قابل تقدیر جمعی از پزشکان
سلام دوستان
جمعی از پزشکان ایرانی اقدام به طرحی زدند که برای کاهش مراجعه هموطنان عزیز به مراکز درمانی، بیماران را به صورت آنلاین ویزیت می کنند و پاسخگوی سوالات بیماران در حیطه تخصص خود هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پست زیر در سامانه کاوالا مراجعه کنید.
http://kavala.ir/%d8%a7%d9%82%d8%af%d8%a7%d9%85-%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%aa%d9%82%d8%af%db%8c%d8%b1-%d8%ac%d9%85%d8%b9%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%d8%a7%d9%86/

قدم به سمت وحشی بگذارید! این اقدام آموزش فتوشاپ ps تخیلی برای وبلاگ نویسان و اصول رسانه های اجتماعی بسیار عالی است. این سلفی های شما فوق العاده به نظر می رسد و شامل مجموعه ای از 10 عمل حرفه ای است که برای عکاسان طبیعت و مسافرتی ساخته شده است. با این عمل به آن استایل مورد نظر خود برسید.
https://maktabtv.com/اقدامات فتوشاپ جنگلعمل شکلات
چه کسی عاشق شکلات نیست؟ با این مجموعه از 8 عمل فتوشاپ ، شکلات خیره کننده ای از شکلات ایجاد کنید که تصاویر شما را با تاریکی ش
بمناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار،امام جمعه،شهردار و فرمانده انتظامی بخش آب پخش با فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش دیدار کردند.
امام جمعه آب پخش در این دیدار با محکومیت اقدام امریکا در تروریستی خواند سپاه پاسداران اظهار داشت:این اقدام امریکای جنایتکار، از روی استیصال و درماندگی و عصبانیت فراوان نسبت به سپاه پاسداران است.
وی افزود:این اقدام باعث تاثیرگزاری بیشتر سپاهیان عزیز می شود و عزت آنها افزوده خواهد شد.
شهردار آب پخش نیز در این
استعلام تعداد خطوط مشترکین
مجله فناوری برتر-سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سامانه‌ای را برای استعلام تعداد سیم کارت ثبت شده به نام مشتریان در اپراتورهای مختلف طراحی کرده است که در ادامه، این سامانه را معرفی و لزوم پیگیری تعداد سیم کارت‌های ثبت شده را بررسی می‌کنیم.
بسیاری از مردم به دلیل اینکه خرید سیم کارت کار آسانی محسوب می‌شود، تعداد زیادی سیم کارت می‌خرند، اما بعد از مدتی حتی نمی‌دانند چه تعداد سیم کارت به نام آن‌ها ثبت
مداح هتاک پیش از ظهر امروز پس از احضار به دادسرای تهران و تفهیم اتهام بازداشت شد.
شریعت نیوز به نقل از دادسرای تهران، دادستانی اعلام کرد: «احد قدمی» مداحی که در شب تولد امام حسن مجتبی(ع) مطالب موهنی را مطرح کرده بود، پیش از ظهر امروز پس از احضار به دادسرا و تفهیم اتهام با قرار تأمین مناسب راهی بازداشتگاه شد و هم اکنون نیز در بازداشت بسر می برد.
در آغاز یک مراسم مذهبی که در شب تولد امام حسن مجتبی (ع) در یکی از مساجد تهران پخش شد، احد قدمی مداح مشه

سه روز پس از شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، «عادل عبدالمهدی» نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور عراق در جلسه‌ای گفت که ایشان حامل پاسخ ایران به نامه عربستان بود تا به واسطه بغداد در اختیار مقامات ریاض قرار گیرد.
«ایرج مسجدی» سفیر ایران در عراق در گفت‌وگویی با خبرگزاری رسمی عراق (واع) به مضمون این پاسخ اشاره کرد و گفت: «دلیل آمدن شهید سلیمانی به عراق رساندن پیام و موضع ایران در قبال ابتکار بغداد بود.»
او افزود: «این پیام حاوی دیدگاه ایران در خص
احساس ترس؟ مخاطبان خود را با این افزونه پر زرق و برق جلب کنید. این اقدام آموزش فتوشاپ ps نمایشی و بی نظیر است. این یک صحنه بارانی تیره را برای یک اثر باورپذیر در عکس های شما اعمال می کند! آن را در پرتره ها و تنظیمات مختلف امتحان کنید.اقدام بی باک 2 فتوشاپاقدام تصرف فتوشاپ
https://maktabtv.com
قدم به بعد متناوب با این عمل تشنج ذهن. این افزودنی فتوشاپ با استفاده از پرونده های قلم مو و الگوی ، جلوه های انفجاری ، خردکننده ای ایجاد می کند. نتیجه شما با لایه های
قالیشویی در مشهد 
الیاف بشرساخته با مواد نخستین تصنعی ، معدنی ، شیشه ، آلی ، پل آمیدها، پلی استرها، پلی اکریلونایترالها ... ، با مواد نخستین طبیعی ، ریون، سلولز استات،الیاف مصنوعیالیاف مصنوعی به الیافی گفته می شود که مواد اولیه آن به عبارتی عنصرها هیدروکربنی می باشند ودر طبیعت نیست بلکه می بایست با روشهای شیمیایی و فیزیکی ساختارهای جدیدی را تهیه کرد .از اشکال آن می قدرت به موردها کلی زیر اشاره نمود :1. پلی آ‌میدها (نایلون)2. پلی استرها (پلی اس
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شخص فقیری نزد عارفی رفت و از نداشتن هایش شکوه ها کرد
عارف در جواب مرد فقیر حکمتی از نهج‌البلاغه مولایمان امام امیرالمومنین علی علیه الاف السلام را خواند که میفرمایند
خداوند 
برای هر نعمتی تکالیف و مسئولیت های مشخص کرده است
اگر آن نعمت را به فردی بخشید،آن فرد باید در مقابل مسئولیتش در قبال آن نعمت پاسخگو باشد
واگر نعمتی را نداد،آن فرد را از آن‌مسئولیت معاف فرموده است و آن شخص مورد س
قرارداد کار عبارت است از قرارداد
کتبی یا شفاهی که به‌موجب آن کارگر در قبال دریافت حقوق، کاری را برای مدت
موقت یا مدت غیر‌موقت برای کارفرما انجام می‌دهد؛ اما این قرارداد باید
چگونه تنظیم شود و در صورت اختلاف بین کارگر و کارفرما چه مرجعی صالح به
رسیدگی است؟
ادامه مطلب
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، موضوعات مختلف حوزه آب و رودخانه‌های استان همدان در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی دادگستری این استان مطرح و تصمیمات لازم در جهت صیانت از منابع آبی و حریم رودخانه‌ها اتخاذ و اعلام گردید.

رئیس کل دادگستری استان همدان در این جلسه با اشاره به پیامدهای عدم توجه به قوانین و شرایط طبیعت که موجب حوادث قهری نظیر خرابی‌های ناشی از سیل می‌گردد اظهار داشت: باید در این
همشهری آنلاین- زینب زینال زاده: شهرنشینی علاوه بر تغییر ریختگی زندگی، سنخ معماری ها را نیز تغییر داده است و این روزها خانه ها به صورت عمودی قد کشیده اند و فضای منازل هر روز کوچک و کوچک تر می شود. همین محدودیت ها علت شده شهروندان تعلق ای به خلق قفسه داخل منازلشان نداشته باشند و کتاب ها داخل کارتن ها به گوشه انباری ها منتقل شده اند.  مرکز تبادل کتاب از یک سو به شهروندان دستیار می کند تا کتاب های خوانده شده خود را تبادل کنند و از لفظ دیگر تاریخچه ه
فسخ به معنای پایان دادن به قرارداد از سوی یک طرف است. در این صورت دارنده حق فسخ می تواند بدون اجازه طرف مقابل اقدام به برهم زدن قرارداد اجاره نماید . 
در قرار دادهای اجاره ای بین مستاجر و موجر روابط و قوانین دقیق و مصرحی وجود دارد که تنها دربرخی موارد موجر حق خواهد داشت تا فسخ و تخلیه عین مستاجره را از دادگاه تقاضا کند و دادگاه نیز با بررسی موضوع و تطبیق آن با قوانین و مقررات مرتبط ، در صورت احراز حق قانونی بر تخلیه ، نسبت به صدور حکم نهایی اقدا
این بار که به یمن کرونا با مشاور واتساپی حرف می زدیم، 
تونستم راضیش کنم که من از همسرم به معنای واقعی کلمه حالم به هم می خوره. و آرزوی قلبیم اینه که بمیره :) خیلی حرصم داد تا اینو بپذیره و من حتی داد و بیداد کردم! اما در نهایت پذیرفت.
می دونی چی شده و چه اتفاقی افتاده؟
از قبل اینکه زینب به دنیا بیاد من می رفتم و اون با حرفاش بهم می گفت زندگی زیباییاشو داره هنوز
منطق منم قبول می کرد که خب راست می گه...
این راهو نرفتم که...
اون راهو نرفتم که...
الان به جا
انتظار داشتن از آدما همون چیزیه که بیشتر از هرچیز اذیتم میکنه. دارم یاد میگیرم که هیچ کس در قبال من هیچ مسعولیتی نداره و کسی نمیتونه از ناکجا بدونه ک من الان انتظار دارم اون چیکار کنه تا من راضی بشم... دارم یاد میگیرم بزارم ادما خودشون باشن و بزارم همونجور که میخان رفتار کنن و از رفتار هاشون بر اساس تفکرات خودم نتیجه نگیرم. دیگ نسبت به اینکه فلانی اون روز اونجوری رفتار کرد یا پی‌امم سین شد و جواب داده نشد حساس نیستم:) یه نفس عمیق میکشم و ب خودم

در این آموزش قصد داریم به صورت جامع سایت CointiPly را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب بیت کوین رایگان در این سایت را تشریح نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت کوین تی پلای خواهیم پرداخت.
Bitcoin Faucet چیست؟
bitcoin faucet یا قطره چکان های بیت کوینی، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی بیت کوین می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبا
انتظار داشتن از آدما همون چیزیه که بیشتر از هرچیز اذیتم میکنه. دارم یاد میگیرم که هیچ کس در قبال من هیچ مسعولیتی نداره و کسی نمیتونه از ناکجا بدونه ک من الان انتظار دارم اون چیکار کنه تا من راضی بشم... دارم یاد میگیرم بزارم ادما خودشون باشن و بزارم همونجور که میخان رفتار کنن و از رفتار هاشون بر اساس تفکرات خودم نتیجه نگیرم. دیگ نسبت به اینکه فلانی اون روز اونجوری رفتار کرد یا پی‌امم سین شد و جواب داده نشد حساس نیستم:) یه نفس عمیق میکشم و ب خودم
#کلام_شهید
شهید احمد کاظمی:ما در مقابل شهدا مسولیت داریم،در قبال بچه هایی که میشناختیمشون.
تاریخ برای ما انان رو وصف نکرد،ما حسین خرازی رو با همه وجودمون درکش کردیم که یک بچه خدایی بود،شهید بروجردی رو با تمامی وجودمون درکش کردیم که نفس کشیدنش هم برای خدا بود،حسن باقری رو با تمامی وجود درکش کردیم که فدا شد برای خدا و هزار بار دیگر هم زنده شود همان خواهد بود.
اخلاص مهدی باکری رو ما با تمامی وجود درک کردیم،حمید و زین الدین و همت و همه اینا.
این ص
به طلاق راضی هستیم ولی در مورد حق وحقوقم اصلا حرف نزدیم میخواستم بدونم اگه توافقی اقدام کنم بعد از جلسات مشاوره میتونم اقدام کنم در مورد حق و حقوقم؟ در روز دادگاه یا توافقی یعنی زن هیچ ادعایی دیگه نمیتونه داشته باشه

با سلام بله میتونید هر توافقی داشته باشید و در صورت عدم گذشت حقوق مالی بعد از طلاق هم قابل مطالبه است

منبع: سایت وکالت دادراه
سریال کره ای Miss Leeبا بازی هیری عضو گروه Girl’s Day
نام ها: خانم لیمحصول: 2019 کره جنوبی از شبکه tvNژانر: #کمدی | #درام | #اداریتاریخ پخش: 3 مهر 1398  – Sep 25, 2019قسمت ها: 16روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه هامدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته جایگزین #وقتی_شیطان_نامت_را_فرا_میخواندبازیگران:Hyeri – Kim Sang Kyung
خلاصه داستان: لی سان سیم (Hyeri) یک کارمند وظیفه شناس و تواناست که تا حد امکان به تمامی کارمندان کمک رسانی میکند اما در قبال زحماتی که میکشد احترامی که باید به او گ
نگهداری از سنجاب های خانگی
در روز های نخست هرگز اقدام به گرفتن سنجاب خود نکنید و بگذارید آزادانه در محیط گردش کرده و به شما عادت کند، در غیر این صورت از شما متنفر می شود.
مشاوره و آموزش نگهداری از سنجاب های خانگی
برای بغل گرفتن سنجاب با دو دست و از طرفین اقدام کنید ، زیرا تا مادامی که به خوبی شما را نشناسد به محض اینکه دست خود را جلوی صورتش بگیرید خودش را جمع می کند ، اگر این کار را نکرد به آرامی دست خود را زیر سینه اش ببرید تا روی دست شما بیاید
سوال:
وظیفه ما در قبال میلیونها دلار هزینه ای که برای تولید و نگهداری سگان و گربگان و ... در این مملکت میشود و در عوض بسیاری از مردم با فقر و فلاکت به سر می برند چیست؟ چه کسانی نهی از منکر نکردند و چنین شد؟ چرا قانونگذار جلوگیری نمیکند؟ چرا دولت مردمی عمل نمیکند؟ چرا حوزه و دانشگاه و دانایان و علما هدایت نمی کنند؟
دوستانی که در رابطه با این پیشنهاد نظر دارند بفرمایند:
 پیشنهاد:
 یک متن سوال و درخواست بصورت سر گشاده خطاب به نمایندگان مجلس و کارگ
بعضی افراد را میبینم که به راحتی تصمیم به مهاجرت میگیرند و به راحتی اقدام می کنند و بعد می روند. ولی برخی افراد اصلا ریسک پذیر نیستند و می خواهن همه چیز را ابتدا کنترل کنند و سپس در صورت امکان اقدام کنند.
من هر دو گروه را دیده ام و با آنها سر و کار داشته ام. از هر دو گروه هم موفق دیده ام و هم شکست خورده. ولی به شخصه افرادی را که ریسک پذیر هستند می ستایم. 

تصمیم به مهاجرت یکی از سخت ترین تصمیمات زندگی و البته تاثیر گذارترین تصمیمات است
⁦۲۶۸۸⁩ - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» در خاطرات خود با اذعان به نارضایتی مردم از رژیم پهلوی، می‌نویسد: "متأسفانه مردم (از وضعیت کشور) راضی نیستند. یعنی طوری با آنها رفتار می‌شود که مثل مردم مغلوب در قبال یک قدرت غالب می‌باشند ... مردم میل دارند به حساب باشند و رفاه قضائی و اجتماعی داشته باشند ...»منبع: خاطرات علم، جلد سوم، ص۳۵۲ (۶ دی ۱۳۵۲)
دانلود فایل اصلی 
کشتار دانشجویان شیعیه دانشکده افسری اسپایکر توسط وهابیان داعش در عراق یکی از فجایعی است که عمق رذالت این گروه را نشان میدهد که در ابتدا توسط سرویسهای اطلاعاتی بعضی از کشورهای اسلامی منطقه ، اسراییل و آمریکا شکل گرفتند و سپس با حمایت همان کشورها چه کشتاریهایی که  نکردند .
در واقع این گروه درست شده بود تا ریشه شیعیان را برچیند .وشاهد بودید که تمام دنیا در قبال کشتار صدهزار شیعیه بیگناه چگونه سکوت کردند والبته قتلهای سفارشی هم انجام میداند ک
مقام معظم رهبری؛ ایشان در بخش پایانی سخنان خود در دیدار با هیئت دولت به موضوع کشمیر اشاره کردند و با ابراز ناراحتی از وضع مسلمانان این منطقه گفتند: ما با دولت هند روابط خوبی داریم اما انتظار و توقع از دولت هند این است که سیاستی منصفانه در قبال مردم نجیب کشمیر در پیش بگیرد و به مردم مسلمان این منطقه زور گفته نشود.رهبر انقلاب اسلامی وضعیت کنونی منطقه کشمیر و اختلافات هند و پاکستان در این زمینه را نتیجه اقدامات انگلیس خبیث به هنگام خروج از شبه
دو با دو میشود پنجدو با دو ( Two & Two ) فیلمی کوتاهی از «بابک انوری» است که زمینه دیکتاتوری را در قالب ارتباط ها استاد و دانش‌آموز در یک مکتب قصه می نماید و آخرین غافلگیر کننده دارااست . این فیلم کوتاه در مرزو بوم انگلیس و در یک مکتب اهل ایران درست شده و چهار‌مین فیلم کوتاه «بابک انوری» به شمار می رود . «دو با دو» در فستیوال فیلم بفتا ٢٠١٢ هم نامزد اخذ جایزه شد . «بابک انوری» در زمینه ی این فیلمش میگوید : ( برای اینجانب مد
7 سال با یک مرد معتاد ورفیق باز زندگی کردم دوست همسرم پیشنهاد ارتباط داد قبول نکردم با همسرش از من حق سکوت گرفتن برای حفظ آبرو در محل کارم 6 میلیون دادمخانواده همسرم فهمیدن ومجبور به طلاق وبخشش مهرم شدم همسرم ترک کرده منم برگشتم یکسال تمام مخارج خونه با من بود دوباره معتاد شده میخوام جدا بشم ولی تهدیدم میکنه که باکسی هستی تلفنی با یه نفر صحبت می کردم می ترسم اما می خوام اقدام کنم باید چه کنم رو پرونده قبل که تو مشاوره هست میشه اقدام کنم؟ تو پر
سلام تو این اموزش یاد میگیرید چطوری فونت های یک وب رو به صوردت رایگان دریافت کنید .
برای شروع مرورگر فایرفاکس رو باز میکنیم و به آدرس https://irancell.ir/ می رویم.
کلید های ترکیبی Ctrl+Shift+i رو نگه می داریم تا پتجره ی inspect element باز شود سپس روی زبانه ی فونت کلیک می کنیم.
در زبانه ی فونت "All font on page" رو پیدا می کنیم و سپس روش کلیک میکنم تا باز شه سپس آدرس فونت ها رو کپی می کنیم و بعد دانلود می کنیم.
این مطلب صرفا قصد آموزشی داشت و هکر بویز هیچ گونه مسئولیتی در قبال
استخراج دار کوین darcoin

استخراج دار کوین بسیار کار راحت و پر درآمدی می باشد و به تازگی در میان ایرانیان رواج پیدا کرده است.
استخراج این ارز دیجیتالی با ارزش که هر واحد آن 1 دلار قیمت دارد با استفاده از معدن های مجازی ک در ربات تلگرامی دار کوین وجود دارد انجام می شود.
این معادن سنگ،آهن،طلا و الماس هر روزه میتوانند مقدار زیادی دار کوین برای شما استخراج کنند و شمارو به درآمد قبال قبولی به دلار برسونن.
همچنین دار کوین های به دست آمده رو میتونید به

این روزها در حال قهرمان سازی از کادر پزشکی هستند

در نظر نمی گیرند که کادر درمان چقدر حقوق و مزایا دارند و من ندارم

من 6 سال لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاههای دولتی با سخت گیری اساتید دانشگاههای دولتی خوانده ام

پزشکان فقط 1 سال بیشتر از من درس خوانده اند

ولی

با این 1 سال بیشتر خواندن

کلی 

حقوق و مزایا بیشتر از من دارند که من ندارم

کادر درمان همه سال حقوق و مزایای فراوان می گیرند

و در این روزها دارند حقوق و مزایایشان را حلال می کن
نَظَّفوا بِکُلِّ مَا استَطَعتُم فَإِنَّ اللّه  تَعالى بَنَى السلامَ عَلَى النَّظافَهِ و َلَن یَدخُلَ الجَنَّهَ إِلاّ کُلُّ نَظیفٍ؛در روزهایی که دغدغه بسیاری از انسان ها حفاظت از خود و خانواده در عدم ابتلا به ویروس کرونا است، مردی از تبار عشق و تعصب، اندیشه فردایی بهتر را در سر پرورانده و دل به دریای خدمت زده است.مهدی یوسف پور مسئول کمیته اجرایی هیات فوتبال با حضور در محل هیات فوتبال کاشمر، اقدام به ضد عفونی و گندزدایی محیط کرده تا شرایط
بلدرچین : بلدرچین ها بخشی از پرندگانی می
باشند که امکان سازش با هر مدل آب و هوایی را دارا هستند چرا‌که سیستم بدنی آن‌ها مقاومت
نسبتا نیکی را شامل است . نژادهای متفاوتی از این پرنده در دنیا موجود است اما در
وضعیت کلی نژاد اروپائی و ژاپنی بیشتر مورد دقت رشد دهندگان است به دلیل آنکه
شباهت های متعددی در میان این دو نوع موجود است . اعم از مقاومت بسیار آنان در
قبال وضعیت نامساعد محیط زیست , وصال به بلوغ سنی در کمترین بازه , جوجه کشی از آن
ها و تبدیل ت
در پی انتشار ویدئویی از محسن افشانی و اقدام زننده او حین رانندگی، کاربران فضای مجازی، واکنش‌های منتقدانه خود را در توییتر به اشتراک گذاشتند.
 محسن افشانی بازیگر تلویزیون، شب گذشته در صفحه اینستاگرامی خود فیلمی
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها